KANSER NASIL OLUŞUR ?

Düşmanı tanımadan mücadele etmek imkansızdır, onun silahları ve sizin silahlarınız karşı karşıya gelecektir. Onun için bu sayfayı yazmam gerektiğini düşündüm.

Kanser hastalarının çoğunun geşmişinde bağışıklık sistemini Baskılayan hastalık geçirdikleri görülmüştür. Bademcik,apandisit ve bu gibi hastalıklar.

Tümör oluşumu kesintisiz bir süreçtir ve bir noktada değil vucudun pek çok yerinde aynı anda başlar bunlardan belirli büyüklüğe ulaşanlar teşhis edilerek
tedaviye başlanır. Tümörler bağışıklık sisteminin, atıklardan kurtulmak için son çare olarak oluşturduğu birer enerji santralleridir.
Bağışıklık sistemi, toksik ve atık maddeleri santrallerde yakıt olarak kullanır. Teşhis edilen bir tümor ameliyatla alınınca , yakıt mecburen başka bir tümore yönlendirilir. kemo terapi (böcek ilacı) verildikçe bağışıklık sistemi çöktüğünden tümor oluşumu bir müddet durur. Bağışıklık sistemi kendini toparlayıp can
lanmaya başlayınca tümor oluşumu hızla artmaya başlar. Çünkü kemoterapi için verilen  ve bütün hücreleri dolduran” böcek ilacı” enerji santralleri için bitmez tükenmez bir yakıt kaynağıdır. bu sebeple tümör oluşumu durdurularak büyük tümorler alınabilir.

Kanser teşhisinde doğru veya yanlış olsuni BT yaptıranlar ve kemoterapi alanlar A ve AB gurubu olanlar kansere adaydır. Peygamberimiz (sav)” Devamlı sığır ve Dana eti yemek sedef,vitiligo,fil hastalığı,cüzzam ve başka hastalıklara sebep olur “buyurmuştur.